Vrbovské vetry.

Rýchly kontakt

  Vrbovské Vetry/Novinky /Vrbovské Vetry 2024: Festival plný hudby, ekológie a spoločenskej zodpovednosti

  Blog

  Vrbovské Vetry 2024: Festival plný hudby, ekológie a spoločenskej zodpovednosti

  V malebnom mestečku Vrbové, ktoré sa každé leto stáva epicentrom tohto hudobného diania, sa chystá už 18. edícia nášho, vášho festivalu Vrbovské Vetry. Tento rok, konkrétne 6. júla 2024, sa návštevníci môžu tešiť na bohatý program plný hudobných lahôdok, prekvapení ale aj nových zelených iniciatív s ktorými spolu oslávime dosiahnutú plnoletosť festivalu.

  Hudobný Line-up: Zmes našich obľúbených umelcov
  Program festivalu je ako vždy pestrý a sľubuje nezabudnuteľné zážitky. Medzi hlavné hviezdy patria skupiny Medial Banana, známa svojím energickým reggae, legendárna česká skupina Buty, alebo rokenroloví veteráni Slobodná Európa. Nechýba ani nová krv na scéne, ako sú Veneer či Tusté Baletky, ktoré prinesú čerstvý vietor do plachiet festivalu.

  Vrbovskí Víťazi a Chikilitua: Srdce Festivalu
  Neodmysliteľnou súčasťou Vrbovských Vetrov je lokálna skupina Vrbovskí Víťazi a už domáci Chiki liki tu-a. Tieto kapely, sú silne zakorenené v histórii festivalu, prinesú to najlepšie zo svojej bohatej tvorby a určite rozjasajú srdcia nejedného z publika.

  Branislav Jobus: Nie len hudobník
  Jednou z dôležitých udalostí bude krst novej knihy Branislava Jobusa, ktorý je nielen zakladateľom festivalu, ale aj autorom detských kníh a ekologickým aktivistom. Jeho nová kniha je očakávaným prírastkom do jeho pestrej literárnej tvorby.

  Ekologický Záväzok: Hlavný partner festivalu NATUR-PACK, a.s.
  Vrbovské Vetry 2024 idú zelenou cestou. Spolupráca s NATUR-PACK, a.s., zdôrazňuje záväzok festivalu k ochrane životného prostredia. Triedenie odpadu, používanie recyklovateľných materiálov a zvyšovanie povedomia o ekológii sú len niektoré z iniciatív, ktorými festival prispieva k udržateľnosti.
  Atmosféra Vetrov je plná hravosti
  Nebudú teda chýbať ani tradičné hry Pána Brata, ktoré sú známe svojou originálnosťou a zábavnosťou. Tieto aktivity, ako sú preteky na húpacích koňoch či streľba z poplašnej pištole, sú zárukou jedinečnej a priateľskej atmosféry, ktorú Vrbovské Vetry ponúkajú.
  Vrbovské Vetry sú viac než len hudobný festival. Sú to dva dni plné zábavy, kultúry, vzdelávania a spoločenskej zodpovednosti. Všetci, čo sa zúčastnia, sa môžu tešiť na nezabudnuteľný zážitok, ktorý obohatí nielen ich hudobný vkus, ale aj ich pohľad na svet okolo nich.

  BONUS Vianočný Darček: Knihy za Symbolickú Sumu
  Vianočný darček od organizátorov festivalu prichádza v podobe zaujímavej akcie. Každý, kto si zakúpi lístok na festival do konca roku 2023, dostane možnosť zakúpiť si knihu Až Na Vrchol za symbolickú sumu 3€. Táto kniha, podpísaná autorom, bude dostupná na prevzatie priamo na festivale.
  Ročník 2023 bol beznádejne vypredaný! Preto prosíme našich skalných aby si kúpu vstupenky nenechávali na poslednú chvíľu. Tešíme sa na vás priatelia..
  Vstupenky na Ticketlive.sk: https://www.ticketlive.sk/sk/event/vrbovske-vetry-06-07-2024

  CELÝ PROGRAM FESTIVALU SOBOTA 6.7. 2024
  MEDIAL BANANA
  BUTY
  SLOBODNÁ EURÓPA
  VENEER
  TUSTÉ BALETKY
  DRUŽINA
  VRBOVSKÍ VÍTAZI
  CHIKI LIKI TU-A
  DŽUKEBOX LIVE

  KRST NOVEJ KNIHY BRANISLAVA JOBUSA
  HRY PÁNA BRATA
  A INÉ

  PROGRAM NA PIATOK 5.7. HUNCÚTKO zverejníme čoskoro 🙂

  Tomáš Kršňák
  tomas@promusic.sk
  www.promusic.sk